Naslovnica arrow Odbojka na pijesku
Nedjelja, 28 Travanj 2024
Odbojka na pijesku Ispis E-mail

12.07.2008.
    U subotu 05.07.2008.g. u Bihaæu u Bosni i Hercegovini održan je 4. Meðunarodni odbojkaški turnir „Beachvolleyball 2008“. Sudjelovalo je sedam klubova iz BiH i to: OK Kladuša iz Kladuše, OK Una iz Bosanske Krupe, OK Nizac iz Cazina, OK Stari Grad iz Kljuèa, OK Mladost iz Bosanskog Pertovca, te OK Bihaæ iz Bihaæa kao domaæin i OK PešÃ¦enica iz PešÃ¦enice RH. Boje našeg kluba branio je jedan par u sastavu Maja Tominac i Katarina Toverniæ i ako se uzme u obzir da djevojke nikad nisu igrale zajedno na pijesku, plasman na 4. mjesto od 12 parova je super rezultat. Prvo mjesto su uvjerljivo odnesle domaæe djevojke iz Bihaæa. U ime OK PešÃ¦enica i opæinskog naèelnika gosp. Crnkocija našim domaæinima smo poklonili jednu sliku i brošure naše Opæine i naše Županije. Osim natjecateljskog dijela moramo istaknuti posebno dojmljivo okruženje gdje je turnir održan, a to je obala rijeke Une. Ovom prigodom zahvaljujemo se našim domaæinima iz Bihaæa koji su nas prijateljski ugostili i pokazali se kao pravi domaæini i veliki prijatelji našeg kluba.

Preview Preview

Prva ekipa