Naslovnica arrow Odbojka na pijesku
Petak, 02 Lipanj 2023
Odbojka na pijesku Ispis E-mail
 
12.07.2008.
    U subotu 05.07.2008.g. u Bihaću u Bosni i Hercegovini održan je 4. Međunarodni odbojkaški turnir „Beachvolleyball 2008“. Sudjelovalo je sedam klubova iz BiH i to: OK Kladuša iz Kladuše, OK Una iz Bosanske Krupe, OK Nizac iz Cazina, OK Stari Grad iz Ključa, OK Mladost iz Bosanskog Pertovca, te OK Bihać iz Bihaća kao domaćin i OK Pešćenica iz Pešćenice RH. Boje našeg kluba branio je jedan par u sastavu Maja Tominac i Katarina Tovernić i ako se uzme u obzir da djevojke nikad nisu igrale zajedno na pijesku, plasman na 4. mjesto od 12 parova je super rezultat. Prvo mjesto su uvjerljivo odnesle domaće djevojke iz Bihaća. U ime OK Pešćenica i općinskog načelnika gosp. Crnkocija našim domaćinima smo poklonili jednu sliku i brošure naše Općine i naše Županije. Osim natjecateljskog dijela moramo istaknuti posebno dojmljivo okruženje gdje je turnir održan, a to je obala rijeke Une. Ovom prigodom zahvaljujemo se našim domaćinima iz Bihaća koji su nas prijateljski ugostili i pokazali se kao pravi domaćini i veliki prijatelji našeg kluba.

Preview Preview
   
Preview Preview
   
Preview Preview
   


   


   


   


   


   


   
 
   
 
 
   

 

 
  
 
Prva ekipa
Irsa Zagreb
club_nb
irsa
auto_cvetnic
robic
kidma
bedek
zub_tehnika
stom_kosic
romac