Naslovnica arrow Odbojka na pijesku
Subota, 24 Veljača 2024
Odbojka na pijesku Ispis E-mail
 
12.07.2008.
    U subotu 05.07.2008.g. u BihaƦu u Bosni i Hercegovini održan je 4. MeĆ°unarodni odbojkaški turnir „Beachvolleyball 2008“. Sudjelovalo je sedam klubova iz BiH i to: OK Kladuša iz Kladuše, OK Una iz Bosanske Krupe, OK Nizac iz Cazina, OK Stari Grad iz KljuĆØa, OK Mladost iz Bosanskog Pertovca, te OK BihaƦ iz BihaƦa kao domaƦin i OK PešĆ¦enica iz PešĆ¦enice RH. Boje našeg kluba branio je jedan par u sastavu Maja Tominac i Katarina ToverniƦ i ako se uzme u obzir da djevojke nikad nisu igrale zajedno na pijesku, plasman na 4. mjesto od 12 parova je super rezultat. Prvo mjesto su uvjerljivo odnesle domaƦe djevojke iz BihaƦa. U ime OK PešĆ¦enica i opƦinskog naĆØelnika gosp. Crnkocija našim domaƦinima smo poklonili jednu sliku i brošure naše OpƦine i naše Županije. Osim natjecateljskog dijela moramo istaknuti posebno dojmljivo okruženje gdje je turnir održan, a to je obala rijeke Une. Ovom prigodom zahvaljujemo se našim domaƦinima iz BihaƦa koji su nas prijateljski ugostili i pokazali se kao pravi domaƦini i veliki prijatelji našeg kluba.

Preview Preview
   
Preview Preview
   
Preview Preview
   


   


   


   


   


   


   
 
   
 
 
   

 

 
  
 
Prva ekipa
NaŔi donatori !
Irsa Zagreb
club_nb
irsa
auto_cvetnic
robic
kidma
bedek
zub_tehnika
stom_kosic
romac